Av og til er det hardt å være bokelsker. Ikke før jeg fant den skjønne Penguin in Bloom-serien kommer jeg over en ny serie fra Penguin. Denne gangen er det julebøker. Jeg elsker jula og jeg elsker julebøker! Fem klassikere har fått ny innpakning og dette er tre av de:
I tillegg utgis også Charles Dickens roman A Christmas Carol og Christmas at Thompson Hall av Anthony Trollope på nytt, se mer her.
Jepp. Tenkte jeg skulle si fra. Neste innlegg blir en bokomtale. Jeg lover!
Ha-ha!! Du er hjertlig unnskyldt for manglende bokomtaler så lenge du fortsetter å vise fram sånne vakre fristelser ;o)
God jul!
Ja, ikke sant! Disse var jo så fine, jeg tror nesten jeg må bestille alle sammen når de blir utgitt!
Du er unnskyldt for manglande anmeldelser når du viser fram slike fine bokskatter 🙂
De så utrolig fine ut 🙂 Og A Christmas Carol er obligatorisk og høre minst en gang i løpet av julen. Jeg elsker filmen med Patrick Stewert. Kanskje jeg skal lese den i julen 🙂 Uansett, kjempefint innlegg 🙂
Jeg elsker dem! Jeg skal definitivt lese noen av dem i jula foran peisen med en god kopp kaffe 🙂
Takk for tipset! 😉